نظرات شما

مصطفی ع 26 ساله

 

مدت طولانی بود که از خستگی زیاد و بی‌حوصلگی رنج می‌بردم، گوشه‌گیر شده بودم و در جمع دوستان و اقوام کمتر حاضر می‌شدم، اطرافیانم دائما منو آدم تنبل خطاب می‌کردند ساعت‌های زیادی می‌خوابیدم و موقع بیدار شدن باز هم احساس خستگی و کوفتگی داشتم، هر چه برای خانواده‌ام توضیح می‌دادم که واقعا دلم می‌خواد آن‌ها را در مهمانی‌ها همراهی کنم ولی واقعا بدنم توان کافی ندارد برایشان باورکردنی نبود و همیشه به من می‌گفتند آدم غیر شاد و تنبل! الان 6 ماه است که درمان را با دکتر نصیرزاده شروع کرده‌ام میزان انرژی و توان بدنی بطور قابل توجهی افزایش پیدا کرده و دوباره مثل قدیم پر انرژی و شاد هستم، واقعا سپاسگزارم.

بیشتر

الهام . ب 29 ساله

 

خستگی و بی انگیزه‌ای کلافه‌ام کرده بود، هر کاری می‌خواستم خارج از خانه انجام بدهم کلی عزا می‌گرفتم و بنا به گفته همسرم روز به روز بدتر می‌شدم، طوری که اطرافیانم از بی‌مسئولیتی من خسته شده بودند، شب‌ها به سختی به خواب می‌رفتم و روزها تا ظهر و شاید بیشتر می‌خوابیدم. با تغییراتی که دکتر نصیرزاده در برنامه غذایی و مکمل‌هایی که تجویز کردند برایم، واقعا از نظر بدنی و روانی متحول شده‌ام. شب‌ها به موقع و قبل از ساعت 11 می‌خوابم و صبح‌ها 8 صبح بیدار می‌شوم و به تمام کارها خانه و خارج از خانه می‌پردازم. با تشکر از همسر مهربانم که همیشه در کنار من بوده و سپاس فراوان از دکتر نصیرزاده.

بیشتر

بابک . ج 27 ساله

 

لاغری همیشه برام یه معضل بود، کلی قرص و پودر افزایش وزن خریده و مصرف کردم یا اثر نداشتند و یا موقت چند کیلو وزنم را بالا می‌بردند و بعد از قطع مصرف دوباره لاغر می‌شدم. در دوره درمان با دکتر نصیرزاده 11 کیلو افزایش وزن داشتم طی 9 ماه بدون بازگشت و خیلی خوشحالم وزنم با قدم تناسب پیدا کرده. مرسی دکتر جان.

بیشتر

سارا 33 ساله

 

من 9 کیلوگرم در 4 ماه کاهش وزن داشته‌ام. از برنامه غذایی و تناسب اندام فعلی بسیار راضی هستم و امیدوارم بزودی به وزن ایده آل برسم که فکر نمی کنم کار سختی باشد، با تشکر فراوان.

بیشتر

آ. ن 29 ساله

 

خانمی هستم 29 ساله از مشهد که بعد از زایمان دومم به شدت وزنم زیاد شد. به دو پزشک تغذیه مراجعه کردم اما برنامه های غذایی که دادند برایم سخت و غیر قابل اجرا بود و بعد از چند روز دچار ضعف می شدم، از قرص های لاغری از جهت عوارض جانبی که شنیده بودم دارند می ترسیدم و ترجیج می دادم چاق بمانم تا از آن ها استفاده کنم. از طریق اینترنت با دکتر نصیرزاده آشنا شدم، برنامه های غذایی که به من دادند بسیار متنوع و قابل اجرا بود و در 12 ماه 30 کیلوگرم وزن کم کردم و الان وزنم 51 کیلو است، با تشکر از دکتر نصیرزاده.

بیشتر

بابک . ر 38 ساله

 

حدود 3 سال بود مشکل تیرویید داشتم و فکر می کنم همین مسئله سبب افزایش وزنم شده بود زیر نظر پزشک قبلیم قرص تیرویید مصرف می کردم که البته کمی از عوارض کم کاری تیروییدم کاسته بود اما کماکان مشکلاتی مثل خستگی همیشگی و چاقی را داشتم، از طریق اینترنت با سایت دکتر نصیرزاده آشنا شدم و برام خیلی جالب بود در سایتشان کامل علت مشکلاتم را توضیح داده بودند و بصورت غیر حضوری درمان را با ایشان شروع کردم و همان طور که انتظار هم داشتم در مدت زمان کوتاهی بسیاری از مشکلاتم برطرف شد در حال حاضر قرص تیرویید استفاده نمی کنم و آزمایشات خونم همه نرمال اند، وزنم کاهش پیدا کرده و دیگر خبری از خستگی همیشکی نیست.

بیشتر

هادی. پ 27 ساله

 

همیشه فکر می کردم که به دلیل اینکه فردی چاق هستم همه در حال تمسخر من هستند و سعی می کردم تا جای ممکن در مهمانی ها شرکت نکنم و همیشه هم برای خرید لباس مشکل داشتم، اعتماد به نفس خیلی کم بود، در حال حاضر با برنامه هایی که دکتر نصیرزاده ارائه دادند به وزن خوبی رسیدم و خیلی خوشحالم و امیدوارم مجددا چاق نشوم.

بیشتر

آزاده. م 34 ساله

 

32 سالمه از دو سال پیش به دیابت نوع دو مبتلا شدم در آزمایش خون قندم 140 بود و در حال حاضر درمان شده ام و قندم به 80 تا 90 رسیده است و در حد اعتدال از شیریجات نیز استفاده می کنم. واقعا سپاسگزارم جناب دکتر نصیرزاده.

بیشتر

ب.ب 31 ساله

 

بعد از گذشت چند ماه از ازدواجم دچار سردی جنسی شدم و روابط جنسی نه تنها برایم لذت بخش نبود بلکه بعد از انجام آن دچار سرگیجه و حالت تهوع شدید می شدم. در ماه چهارم درمان هستم و در حال حاضر 80 درصد بهبودی را حس می کنم و امیدوارم تا پایان دوره درمان کاملا خوب شوم.

بیشتر

ابراهیم .ع 26 ساله

 

از برنامه غذایی و مکمل هایی که تجویز شده بسیار راضی ام، کاملا در همین 2 ماه متوجه شده ام بافت چربی بدنم کم و عضلاتم رشد خوبی داشته اند و از نظر قدرت بدنی نیز خیلی پیشرفت کرده ام.

بیشتر

نادره .م 48 ساله

 

این نظر سنجی را از طرف مادرم پر می کنم، چند سالی دچار افسردگی و وسواس شدید در شستن همه چیز شده بود و تحت درمان چند روانپزشک قرار گرفته بود اما خیلی بهتر نمی شد، بعد از درمان با دکتر نصیرزاده می توانم بگویم صد در صد بهبود یافته و بعضی اوقات به کارهای قدیم خودش هم می خندد.

بیشتر

سهیلا.ع 29 ساله

 

از نوجوانی بسیار بد اشتها بودم و همین مسئله باعث لاغری و ضعف جسمی من نیز شده بود و علاقه زیادی به خوردن غذا نداشتم به خصوص از خوردن گوشت احساس بسیار بدی بهم دست می داد یکی از دوستانم که قبلا برای درمان چاقی به پیش دکتر نصیرزاده رفته و نتیجه خوبی گرفته بود بهم ایشان را معرفی کرد با تجویز چند قرص بعد از گذشت حدود دو ماه وضعیت اشتها و دیدم نسبت به غذاها کاملا تغییر کرد الان همه چیز می خورم و چند کیلوگرم هم افزایش وزن داشته ام. مرسی.

بیشتر

فرزین 40 ساله

 

در گذشته متاسفانه هیچ علمی درباره تغذیه نداشتم و برنامه غذایی وحشتناکی داشتم، چربی شیرینی غذاهای سرخ‌کردنی پیتزا و فست‌ فود و خیلی غذاهای مضر دیگر جز غذاهای معمول من بودند که همیشه می‌خوردم. تا چندی پیش دچار خستگی مفرط تنگی‌ نفس و شب‌ اداری و سرگیجه شدم که بعد از مشاوره با دکتر نصیرزاده و انجام آزمایش‌های خون متوجه شدم قند و چربی خونم بسیار بالاست و دیابت گرفته‌ام. درمان را با جناب دکتر شروع کردم و هم اکنون نیز ادامه می‌دهم. برنامه غذایی سالم ورزش و تعدادی مکمل غذایی استفاده می‌کنم. وزن اضافی را کم کردم و واقعا سرحال و پر توانترم. خدا رو شکر قند و چربی خونم نیز به حالت نرمال برگشته. با تشکر فراوان از زحمات دکتر نصیرزاده.

بیشتر

احمد 45 ساله

 

در سن 45 سالگی مبتلا به دیابت نوع دو گردیدم که خوشبختانه به موقع متوجه آن شدم، در آزمایش اول خونم که متوجه دیابت شدم قند خونم 210 بود و بعد از 8 ماه ادامه درمان به 95 رسیده است.

بیشتر

حسن کازرونی 52 ساله

 

52 سال سن دارم، از سال 1388 به بیماری دیابت از نوع دوم دچار شده بودم و از قرص متفورمین برای کنترل قند خونم استفاده می‌کردم، 10 ماه است که درمان را با دکتر دانیال نصیرزاده شروع کرده‌ام و قند خونم در آزمایش ناشتا به عدد 90 رسید و مدت هاست که قرص متفورمین را استفاده نمی‌کنم و 8 کیلوگرم نیز کاهش وزن داشته‌ام.

بیشتر

لادن. س 32 ساله

 

اول از همه تشکر می‌کنم بابت مطالب بسیار ارزنده سایتتان جناب دکتر نصیرزاده که تغییرات بزرگی در زندگی من ایجاد کرد، بعد از طلاق از همسرم دچار افسردگی شدم و بیشتر اوقاتم را در خانه پای تماشای تلویزیون و گشت و گذار در اینترنت و فیسبوک می‌گذراندم شب‌ها دیر و روزها تا لنگ ظهر می‌خوابیدم، به طور اتفاقی با سایت دکتر نصیرزاده آشنا شدم و تصمیم گرفتم بصورت آنلاین درمان را با ایشان شروع کنم، برنامه غذایی، قرص‌های تجویز شده، ورزش در منزل مدیتیشن که برایم تجویز کردند را برای مدتی انجام دادم و تاثیرشان را واقعا بر وضعیت بدنی و روحیم احساس کردم و می‌کنم، در حال حاضر سعی دارم از وقتم به بهترین وجه استفاده کنم. ممنون.

بیشتر

پ. ف 40 ساله

 

مشکل ناتوانی جنسی بعد از 9 سال درگیر بودن با آن با کمک و راهنمایی آقای دکتر درمان شده است و حال می‌توانم دوباره از روابط جنسی لذت ببرم.

بیشتر

ملیحه 45 ساله

 

قبل از آغاز به درمان با دکتر دانیال مشکل ورم معده و یبوست داشتم و از دو قرص رانیتیدین و فاموتیدین و گاهی روغن کرچک استفاده می‌کردم اما با وجود مصرف آن‌ها بازم در اکثر مواقع ورم معده آزارم می‌داد. در ماه نهم درمانم و می‌توانم بگویم 90 % بهبود یافته‌ام.

بیشتر

نازنین. ب 33 ساله

 

از طریق اینترنت با دکتر نصیرزاده آشنا و درمان را بصورت غیر حضوری شروع کردم، 8 کیلو در مدت 3 ماه کم کردم و در مجموع تا این لحظه از تاثیر برنامه راضیم و امیدوارم مجددا وزنم بر نگردد.

بیشتر

فریبا. ج 39 ساله

 

گرفتار مشکل رفلاکس معده به مدت 7 سال بوده‌ام که متاسفانه حتی با مصرف انواع مختلف دارو بهبودی قابل توجهی مشاهده نمی‌کردم و به هر پزشک جدید هم مراجعه می‌کردم اول از همه آندوسکوپی تجویز می‌کرد و هر چی توضیح می‌دادم 4 بار من آندوسکوپی کردم و جواب آن‌ها را نیز دارم مجددا تکرار آن را واجب می‌دانستند، در حال حاضر در ماه چهارم درمانم با آقای دکتر نصیرزاده عزیز هستم و تقریبا بیشتر مشکل رفلاکس معده‌ام بر طرف شده و فقط گاهی که عصبی می‌شوم دوباره بر می‌گردد، در مجموع برنامه درمانی مفیدی برایم بوده و امیدوارم با ادامه آن مشکل معده‌ام بطور کامل درمان شود که نسبت به آن بسیار خوشبینم.

بیشتر

فرشته. خ 31 ساله

 

از نوجوانی دچار ضعف بدنی بودم بطوری که در فصل زمستان معمولا چندین بار سرما می‌خوردم و هر دفعه هم مدت زیادی طول می‌کشید تا خوب بشم و سرما خوردگی از بدنم بیرون بره و کلا آدم ضعیفی بودم البته تغذیه بدی نداشتم و تقریبا همه چیز می‌خوردم، مادرم بر این اعتقاد بود دلیل ضعیفی من این بوده که در زمان بارداری از قرص‌های خواب و اعصاب استفاده می‌کرده، در هر صورت دوستی سایت دکتر نصیرزاده را به من معرفی کرد و در حال حاضر 8 ماه از اجرای برنامه‌هایی که برای من ارسال کردند می‌گذره و خیلی نتیجه خوبی گرفتم. در زمستان امسال حتی یکبار هم سرما نخوردم و از نظر بدنی نیز بسیار قوی‌تر شده‌ام.

بیشتر

مجید. ج 24 ساله

 

مشکلم زود رنجی، عصبانیت بی‌دلیل، بی‌حوصلگی و خستگی بود، دقیقا 90 روز از شروع استفاده کردنم از قرص‌های تجویز شده می‌گذرد حدود 40 تا 50 درصد بهتر شده‌ام اما نه کامل، ولی خوابم خیلی بهتر شده و سردردهای گاه و بی‌گاه هم کمتر شده خوشبختانه.

بیشتر

ل. ق 25 ساله

 

سلام برنامه بسیاری خوبی دریافت کردم برای کاهش وزن و درمان خستگی بسیار مفید بوده تا اینجا و الان در ماه ششم هستم البته گاهی بین انجام آن به دلیل مشغله کاری وقفه ایجاد می‌شود.

بیشتر

احسان. م 19 ساله

 

بعد از کنکور دچار بی‌خوابی شدم طوری که اکثر شب‌ها همان استرس شب کنکور را در خودم حس می‌کردم و نمی‌توانستم بخوابم. برای مدتی از قرص‌های خواب استفاده می‌کردم خوابم بهتر می‌شد اما روز بعد تا چند ساعت اول صبح گیج و خواب آلود می‌شدم، در حال حاضر مشکل بی‌خوابی و عدم کنترل استرس کلا حل شده است و می‌توانم براحتی بخوابم.

بیشتر